| xhoxho333 a întrebat:

Hello. Sunt un baiat de 18 ani. Am 2 probleme diferite total. Prima e legata de faptul ca din clasa 9-a pana acum cand am terminat nu am avut nicio relatie desi foarte multe fete s au bagat in seama cu mine, am iesit, am ras, le am facut intr-un fel sa ma placa, dar nu am concretizat nimic. Cand era momentul de concretizat totul lua o intarsatura care pe mine ma face sa le vorbesc mult mai rece si majoritatea chiar sa nu le mai vorbesc. Poate fi si din cauza ca m-am indragostit o singura data in viata si cu presoana respectiva n-am fost impreuna?

A 2-a problema e legata de partea sexuala. Am 18 ani si inca sunt virgin, nu ca nu as fi avut ocazii, dar mi-ar fi placut sa o fac cu o fata de care sunt indragostit. De curand o fata m-a chemat la ea si am zis sa nu mai tin cont de partea cu indragosteala si sa o facem.Dar am o oarecare retinere deoarece cand imi ating capul penisului simt durere. Pot avea durere daca ea imi va face sex oral, sau cand o penetrez?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Nu; durerea e doar de la atingerea directă, fără lubrifiant.
Și pentru că nu ești încă obișnuit cu atingerea lui directă. În scurt timp va oferi doar plăcere.

3 răspunsuri:
| NikuDrz a răspuns:

Si eu simt aceeasi durere. E ca si cum te ustura sau ceva de genul. deci nu esti singurul

| Adda2216 a răspuns:

Dacă vrei o poți rezolva cu mine

| xhoxho333 explică (pentru Adda2216):

Ce sa rezolv cu tine?