| katianna a întrebat:

Hello TPU ~ Prietenul meu vrea sa ne despartim pe motiv ca nu vom mai avea timp sa ne vedem din cauza facultatii... sad Am vreo sansa sa il conving sa ramanem impreuna? Cum sa fac asta? Orice fel de sfat/ajutor este foarte binevenit happy

7 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

CallMeNow intreaba:
Cum te desparti in cazul cind persoana te iubeste nebuneste si pentru ea despartirea e o tragedie fatala? FUNDA si un porche cayenne.

Nu cumva el este prietenul tau? laughing))

| Mαяуßăăღ a răspuns (pentru VadTot):

Si eu ma gandeam thinking rolling on the floor))

| VadTot a răspuns (pentru Mαяуßăăღ):

pai raspunde i la intrebare si vezi ce zice.laughing))))

| gocops a răspuns:

Sex

| neutrino a răspuns:

El are dreptate sau doreste sa forteze putin nota. Spune-i ca este oricand binevenit la tine si in felul acesta ambii veti fi multumiti.

| SkyPilot a răspuns:

Ma tem ca este doar un pretext. Daca as iubi pe cineva nu I-as propune sa ne despartim preventiv. Cine vrea sa se vada isi face timp. Va vedeti mai rar, vorbiti pe net sau la telefon, mai vine el, te mai duci tu. Iar daca facultatea este in acelasi oras chiar ca nu vad nici o problema.

| AiriTeodora a răspuns:

Daca faceti facultatea in orase diferite e mai complicat. Dar daca sunteti in acelasi oras puteti stabili un program de intalniri in functie de orarul fiecaruia. Si in week-end puteti iesi in oras sau merge in mici excursii, drumetii. Iar in vacante puteti petrece mai mult timp impreuna. Cred ca ar fi bine sa vorbiti despre subiectul asta in mod deschis, sa aduceti argumente si exemple pertinente in sustinerea punctului de vedere. Multa bafta!