| Dni_Deni_1999 a întrebat:

Hello TPU! Sa va spun povestea mea pe scurt.
Am avut o relatie cu un tip care a tinut 2 luni dupa el s.a desp de mn pt ca nu mai simtea acelasi lucru pt mn pe care.l simtea la inceput,a vrut sa ramanem prieteni,am acceptat ca sa nu.l pierd de tot,rel noastra s.a terminat in Febroarie anul asta,nu prea am tinut legatura, in vara i.am spus ca.l iubesc...a vrut sa mai dam o sansa relatiei cand suntem aman2 in Bucuresti(aman2 fiind plecati) ne.am intors fix cand a inceput sc,, in timpul vacantei cand el a decis sa mai dam o sansa relatiei vorbeam cu "pui","iubi" etc...dar acum...nimic de. abia de mai vorbim, pe 14 oct trebuia sa vina la mn la sc(fiind ziua mea) dar la sfarsitul zilei mi.a trimis la multi ani si scuze ca n.a putut ajunge,toti prietenii mei imi spun ca nu ma marita, tin sa precizez ca plang in fiecare seara de 10 luni in continuu,acum cica suntem prieteni cand acum cateva luni imi zicea iubi,am nr lui si el pe al meu dar nu m.a sunat niciodata si nici eu nu cred c.o sa.l sun.
La aceasta vreau doar niste sfaturi, ce sa fac? relatia noastra mai are vre.un viitor? Sa.mi ascult prietenii si sa incerc sa.l uit?

3 răspunsuri:
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Pur si simplu tu i arati ca esti moarta dupa el si, baiatu profita de lucru asta.
Ia incearca sa fi indiferenta sa vezi ca la un moment daca chiar te iubeste se va intoarce la tine si iti va manca din palma.Nu fi presu lui, lasa-l in pace pana face el primul pas apoi vorbeste-i la fel cum vorbeste si el.Nu-i arata ca il iubesti, asta il va pune pe ganduri mult. daca vrei si alta sfaturi nu ezita sa-mi scrii pe privat un mesaj, si te lamuresc eu cum sta treaba cu baietii astia de doar vor sa para rai si ei de fapt sunt apa de ploaie.O zi buna

| neutrino a răspuns:

Si daca plangi, si daca nu plangi, relatia voastra tot nu mai exista si nici nu o mai poti salva.

| Robertamirela23 a răspuns:

Are o alta relatie dupa parerea mea, ii place sa umbla dupa el fetele... Tipul avar