| BiancaAndreeaa a întrebat:

Hey! Am cunoscut un baiat si am avut impresia ca ne placem. Dar nu imi da like uri la poze pe Instagram. Ce sa cred?

4 răspunsuri:
| dianainsta01 a răspuns:

laughing pai exista si varianta ca el să te placa si sa nu vrea ca tu sa stii asta, asa ca are grija sa nu le dea like ca sa nu para prea interesat.

| altrix a răspuns:

Hahaha laughing daca nu-ti da like-uri inseamna ca nu te place?
te rog...fii mai desteapta

| RaduManole a răspuns:

Da' pe facebook iti da?

| Lilulilu123 a răspuns:

Si ce treaba are like-urile de pe instagram cu placutul? Daca iti place de el ii poti spune, va intalniti si vedeti ce iese.