| anonim_4396 a întrebat:

Sunt foarte timida. Nu am curaj nici sa imi fac prieteni noi... De baieti nu mai vorbesc - e mult mai rau. De obicei sunt o tipa foarte OK am multi prieteni dar totusi nu pa pot vindeca de timiditate. Nu mai suport. Ma inrosesc imediat indiferent cu cine as vorbi(strain). Ce sa fac ca sa devin mai tupeista? TPU save me!

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

Iti va trece cu timpul. Intra in vorba cu oamenii nu te mananca. Daca nu faciasta va fi mai greu apoi. Toata viata vei vorbi cu oameni nu scapi de ei. Bafta!