| anonim_4396 a întrebat:

Hey... am si eu o intrebare >:" dar sa`mi raspundeti cu seriozitate va rog big grin. Ar vrea sa imi incep viata sexuala, dar mi`e frica sa o dintr`un singur motiv : daca fac ceva gresit si rade de mine? sau incepe sa faca mistouri? >:" [dau funda] Multumescbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| GunsNRoses a răspuns:

Hello.Daca persoana respectiva te iubeste si tine la tine atunci chiar daca faci ceva gresit nu va rade si nici nu va face mistouri. Good Luck.

| zzuuzzuu a răspuns (pentru GunsNRoses):

Buna pari un tip de treaba adugama la prieteni pe mess zuzu_toto happy

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ca sa gandesti asa, nu esti pregatita deloc.
Citeste asta, o sa te ajute:
http://www.TPU.ro/dragoste-si-sex/esti-pregatit-pentru-sex/
Primul contact sexual o sa-ti ramana in minte pentru toata viata,este un moment unic in viata fiecarei fete,nu te mai intalnesti cu clipa respectiva,motiv pentru care ar trebui macar sa ai o amintire frumoasa!
Daca tu te gandesti cu teama,jena si rusine la asemenea lucruri,inseamna ca nu ai maturitatea emotionala necesara.
Gandeste-te bine si hotaraste,nu fa nimic din ceea ce nu ai vrea TU singura!
Sa te iubesti pe tine, in primul rand, si sa ai grija de tine!

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Chiar crezi ca va rade de tine
va aprecia ca vrei sa o faci prima data cu el, ii dovedesti ca ai incredere.
dar te rog sa te mai gandesti odata inainte sa nu regreti dupa...

| IMC90 a răspuns:

Nici nu trebuie sa te cunosc ca sa-mid au seama ca NU ESTI PREGATITA sa-ti incepi viata sexuala. Asta asa, numai din modul in care pui problema.

Te-a fraierit sa te cuclci cu el, ca altfel nu-l iubesti? rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| GummyBear05 a răspuns:

Nu esti la popa aici, nu ne ceri noua parerea daca sa te **** sau nulaughing)mi se pare ft infantil

| Gest4U a răspuns:

Pai tu crezi ca el prima oara a fost un gigolo? happy stai linistita nu vei face nici o greseala. mai bine nu te gandi la asta si lasa lucrurile sa mearga de la sine. concentreaza-te pe emotii nu pe gesturi ca nu esti la filmarea unui film porno. cum poti gresi la asa ceva? hai la treaba happy

| daria10 a răspuns:

Buna! daca tu si cu prietenul tau ati avut inainte o discutie pe tema asta si i-ai adus la cunostinta de faptul ca tu esti virgina nu cred ca ar mai trebui sa iti faci nici un fel de probleme deoarece nimeni nu se naste invatat iar daca te iubeste nu o sa rada niciodata de tine si nici nu o sa faca misto pentru ca nu are de ce ba din contra o sa te iubeasca mai mult iar sentimentele se vor mai aprofunda si ele,de durut nu doare intratat incat sa poti spune ca este o durere insuportabila, asta pentru ca este acceptabila iar in legatura cu iubitul tau nu ai de ce sa iti faci griji, asta daca ai avut aceea discutie cu el daca nu te sfatuiesc sa o ai inainte sau poti si sa nu o ai pentru ca doar simplul fapt ca esti a lui pentru prima data o sa-l faca sa t respecte si tot din aceasta cauza nu o sa rada niciodata de tine

| G???g????? a răspuns:

Heii. Daca tipul te iubeste cu adevarat, nu va rade de tine daca faci vreo greseala, dar daca rade, inseamna cu nu te iubeste...