| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, am discutat dilema asta cu seful la cafea si vreau sa aflu parerea voastra. Cum ati reactiona daca ati fi sef si ati avea interviuri cu potentiali candidati pentru un job iar la un interviu vine o domnisoara superba si isi deschide discret picioarele cand se pune pe scaun. Ce ati face in situatia asta?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

O partida de sex cu ea, si as angaja-o

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai revenit, Verginico? Nu te-ai schimbat deloc. Tot grasă si cu intrebari nastrușnice.

| Violleta2022 a răspuns:

Mai sa fie! Uite ca am intervievat sute de candidati si nu am gasit una, care sa-si deschida nimic laughing
Asta este doar in imaginatia ta si fantezia ta, baiete!

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Violleta2022):

Ma scuzati dar fetele nu isi deschid picioarele in fata doamnelor la interviu

| Violleta2022 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Cand comisia este formata din 2 barbati si 1 femeie, iti spun eu ca fata are trac, uitand sa deschida gura, ca de picioare nici nu se pune problema, alea le baga sub scaun, ca sa nu o incomodeze.

Ceea ce tu nu stii este ca, la interviu nu-i dai celui intervievat un scaun in mijlocul camerei, ci o inviti sa stea la masa, in fata ta, deci nu i se vad picioare sau fundul, nici nu stii ca le are, ca-s ghemuite sub masa.

Eu am inteles unde bati, dar alea sunt doar fantezii sexuale de-ale baietilor, nu ce se intampla in realitate la un interviu.

| Cretinul112 a răspuns (pentru Violleta2022):

Tu esti femeie, ce naiba visezi?

| CIaudiu a răspuns:

As intreba-o daca are prezervative la ea ca eu nu.

Răspuns utilizator avertizat
| Cretinul112 a răspuns:

Mi as face treaba pentru care am fost angajat.

| antojoldes2 a răspuns:

Hatz cu nopate buna