| Sol27 a întrebat:

>Hey; d<
va scriu in speranta sa ma ajutati sa gasesc o solutie.Acum o luna m-am impacat cu fostul prieten(el se despartise de mine acum un an si i-a parut rau )in fine l-am iertat pentru tot ce a facut si am zis sa incepem impreuna un nou viitor frumos totul era perfect pana a plecat in alt oras la facultate.Stiam ca va fi un fel de relatie la distanta deoarece ne vom vedea doar o data la 2 saptamani si stiam ca nu vom vb nici f des la telefon pentru ca are un program incarcat.Problema e ca a devenit f rece, sec nu imi mai spune te iubesc nu ma suna si nici nu imi raspunde daca mai vorbim... vorbim f rar pe messenger. L-am intrebat ce se intampla cu noi si m-a pus sa aleg ori continuam ca pana acumdesi recunostea ca in ultimele zile nu a fost prea ok, ori amici.Bineinteles ca iubindu-l am ales sa continuam ca pana acum insa e atat de rece cu mine si nu vorbim cu zilele ce sa facsad?

5 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

...altu.Nu asa se pastreaza o relatie.

| Ionica9119 a răspuns:

Poate a cunoscut pe alta? Poate nu mai simte ce simtea la inceput? Nu stiu. Ce poti tu sa faci e sa vorbesti cu el. Altceva...chiar nu stiu.

| Miuriel a răspuns:

Eu sunt de parere ca ai trebui sa-l lasi...asta nu e relatie! Si eu cu iubitul meu stam la foarte mare distanta( ne despart cateva tari) si ne intelegem bine,la noi chiar e ralatie...
Ai putea sa iti asculti inima, caci eu poate ma insel, dar ea niciodata nu se va insela...
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| LittleAngellll a răspuns:

Buna:*
sti zicala aia 'ai legat innapoi ce a fost dar nodul... tot nod a ramas' :-s
cat o sa stai sa te chinui cu acest tip?straight face
pana isi va termina anul de facultate o sa astepti tu atat timp pentru el? cand sunt baieti peste tot :-s totusi eu cred ca daca tinea macar un bob la tine isi facea si el un pic de timp sa te sunestraight face
lumea nu se termina cu elkiss
fi tare big hug si daca vrei sa vb mai multe da-mi un mesaj privat cu id tau big grin

| Pastilatu a răspuns:

Sfatul meu ar fi sa te comporti si u la fel ca el
daca o tine tot asa uital
are alta la facultate