| Secret5 a întrebat:

Hey! Eu când îi fac prietenului meu sex oral, mă rușinez rău! Nu am problema sa vb despre asta, dar când ajung jos și încep să îmi fac treaba, el se uita la mine și mă face să mă stânjenesc, deși îmi place să se uite tot mă înroșesc rău! Vreun sfat de la fetele care au trebuit prin asta sau băieți care știu ce să facă?

17 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

Cel mai usor e sa zambesti si sa inchizi ochii. Cu timpul te obisnuiesti ca se uita happy

| Violleta2022 a răspuns:

Pune-l si pe el sa-ti faca un cunnilingus (sex oral la fete) in acelasi timp cand ii faci tu lui si atunci nu se mai uita la tine si nu te mai rusinezi, ba chiar o sa-ti placa.

| Violleta2022 a răspuns:

Dar el nu se rusineaza, cand iti afce tie sex oral (cunnilingus)?
El cum se comporta?

| mentholinks a răspuns:

Nu mai fa sex oral. Te distrugi.

| MademoiselleCosmina a răspuns (pentru mentholinks):

De ce se distruge? laughing

| mentholinks a răspuns (pentru MademoiselleCosmina):

Se cariaza dintii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi-ti ceva mai perversi si kinkyi, chinuiete sa il privesti in ochi si fa lucruri farã inhibitii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau ii sparge.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu te tii dupa mine. Te dai si importanta

Nu mai da raspunsuri ipocrice ca tii se citeste printre rânduri

| QElenaBoghiu a răspuns:

Eu nu am făcut oral si nu am să fac însă nu trebuie să te simti jenată. Deoarce e prietenul tau nu un străin. big grin

Se uita la tine cum faci din curiozitate. Sau placere.

Aşa ajunge mai repede la ejaculare.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Cariaza dinti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

Contine fructoza, tot ce se poate

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

Ma lasi ma laughing)
De unde le beși?

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Daca sunteti la inceput e normal. O sa te obisnuiesti in timp. happy

| Willis a răspuns:

Dacă se uită la tine nu trebuie să te rușinezi, din contră, arată-i că îți place foarte mult să i-o sugi. El se uită pentru că, pentru noi băieții este aproape cel mai excitant moment de a vedea cum fata ți-o suge cu mare plăcere.

| Realli a răspuns:

Încerca cu lumina stinsă!?

| Realli a răspuns:

Așa zic, majoritatea, și după o lună îți face deep throat!?