| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Imi place de un baiat, eu am 13 si el cred ca are 14-15, nu stiu. laughing ideea e ca nu stiu cum sa comunic thinking cu el, imi este rusine, chiar si cand trece pe langa mine ma inrosesc ingrozitor :-s. Eu sunt o fire mai sensibila, el pare mai mult genul baiatului de cartier, fumeaza si tot restul. Niste sfaturi? sigh *FUNDA*

7 răspunsuri:
| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Fetita du-te mama si te joaca cu papusile iti trebuie calbasan de pe acum te manaca bag seama

| h3r a răspuns:

Copil mucos... băiat de cartier, auzi.
Și tu la fel, ești doar un copil, de ce te complici? Vorbește normal cu el și salută-l, dar nu te băga în prostii că tot tu pici, nu el.
De ce nu poți fii cuminte?

| Cristiann25 a răspuns:

Ce pusca mea baiat de cartier fato? Esti retardata? La 13 ani? Pai ala e un pusti care se joaca cu puta in nisip si imi vinzi gogosi ca fumeaza si astea? Niste depravati.Multi copii in ziua de azi care au parinti prosti, fara scoala care n-au ce educatie sa le dea.
Ce educatie sa iei de la ma(continuarea o stii, cu cratima)care scuipa seminte si de la tactu care le goleste lazile de bere alora de la magazinul din coltul blocului?
Pune mana pe carte si lasa dracu "baiatul de cartier" care l-ai vazut in filme!

| swsss a răspuns (pentru Cristiann25):

De ce te iei de mine? Am zis si eu ca imi place de cineva si tu imi spui ca nu am educatie si ai inceput sa comentezi de parintii mei. Daca era asa, mai bine nici nu raspundeai.

| Cristiann25 a răspuns (pentru swsss):

La chestia cu educatia era despre acei copii de care zici tu "de cartier" care fumeaza etc.Ce educatie primesc acei copii? Fac si ei ceea ce vad in familie.Normal ca m-am luat de tine cand au "imi place de un baiat gen baiat de cartier". Vezi-ti de scoala ca o sa ai timp de baieti mai tarziu.Cand o sa ajungi sa gandesti cum trebuie poate o sa-ti amintesti de mine si o sa-mi dai dreptate si multi copii care ma injura acum pe aici o sa faca asta pentru ca o sa-si dea seama de greselile si prostiile facute in copilarie.Succes.

| NoNameexd a răspuns:

Nu știu cât de mult se uită un băiat de 14-15 ani la o fată de 13, majoritatea băieților de cartier,se uită la fete de vârsta lor,sau mai mari.Dar totuși,dacă
îți place,lasă rușinea,și spune-i orice ar fi, sau orice s-ar întâmpla, n-ai nimic de pierdut, e doar un simplu băiat. Dacă te înțelegi bine cu el, deja o să-ți fie mai ușor.Baftă!

| Vlad201296 a răspuns:

Incearca sa-i atragi cumva atentia si sa-l faci sa se bage in vorba cu tine. Zambeste-i frumos de fiecare data cand va intalniti. Daca si el te place va vorbi cu tine si va face primul pas, daca nu, poate ca ar trebui sa vorbesti tu cu el si sa-ti incerci norocul happy Succes big grin