| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, am o dilema care ma nelinisteste teribil, nu sunt in stare nici sa tastez cum trebuie, am cerut si parerea colegului meu dar a devenit si el tulburat si nu isi gaseste locul. Ce parere aveti de situatia asta scapata de sub control? O grup de cupluri 2 fete si 2 baieti ies la o plimbare iar unul din baieti vine cu trotineta electrica luata de pe strada si platita cursa cu banii lui. Iubita lui vrea si ea sa incerce trotineta si se da vreo 10 minute bune cu ea, cand o inapoiaza iubitului asta ii cere banii pe aia 10 minute, fata a ramas cu gura cascata. Cum reactionati in situatia asta? Ce e de facut cand cineva iti da sa incerci o trotineta pe care a platit bani sa o foloseasca? Ii dai inapoi din bun simt sau normal persoana care a platit trotineta nu ar trebui sa ceara bani celui care a incercat-o pentru un timp scurt?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Eu zic ca ea să-i plătească cele 10 minute.
Iar când vor face sex, dacă ea nu va avea orgasm și nu va fi satisfăcută, să-l pună să plătească partida, la prețul pieței. laughing

24 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Nici nu se pune problema sa cer bani pentru alea 10 minute, daca e fie iubita, iubit, fie amic sau amica.
E un nesimtit ala.
Daca vroia nesimtitul bani, spune de la inceput, ti-o dau dar.

Deci fata aia a avut langa ea o lepra de om, fie amic fie gagic.
Cred ca era amic, nu gagic.

| Goete a răspuns:

Acum am devenit si noi tulburati si nu ne gasim locul.
Dar in justitie plateste cel care a inchiriat legal trotinetawinking

| anonimuIl a răspuns:

Este normală situația ta, nu e SF.

| Hammurabi a răspuns (pentru anonimuIl):

Tu cu nevasta ta aveți banii separați? Fiecare cu banii lui? laughing

| anonimuIl a răspuns (pentru Hammurabi):

Cam așa ceva și nu e nici o problemă.

| Hammurabi a răspuns (pentru anonimuIl):

Cu atât mai mult e indicat să aveți banii la comun, ca în orice familie...

| anonimuIl a răspuns (pentru Hammurabi):

Așa o să facem de acum.

| Hammurabi a răspuns (pentru anonimuIl):

Da... atunci nu te mai plimbi cu trotineta laughing

| anonimuIl a răspuns (pentru Hammurabi):

Inițiatorul a spus de trotinetă.

| anonimuIl a răspuns (pentru Hammurabi):

Sunt sigur că și tu o să ai o nevastă care câștigă bine.

| sofisis a răspuns (pentru anonimuIl):

El nu are nevoie de una big grin

| anonimuIl a răspuns (pentru sofisis):

Atunci e bine dacă are bani mulți. Nu trebuie să se însoare cu una care câștigă mai mult decât el.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru anonimuIl):

Esti zgarcit si mananci negrul de sub unghie ca sa nu consumi mancare?

| anonimuIl a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

M-am însurat ca să aibă cineva bani mulți în casa mea.

| anonimuIl a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Când m-am însurat aveam salariu mic.

| anonimuIl a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Când te însori să iei una cu bani.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru anonimuIl):

Esti Sclavul Sotiei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu: îi zic că n-am bani la mine.

| acerr a răspuns:

Loll
e gluma?

| Together a răspuns:

Cine a propus cui sa o incerce? Daca ea a cerut, ar fi ok sa plateasca. Mai ales daca ramane gura casca pentru efectul dramatic.

Daca el a oferit, e un pic aiurea sa-i ceara bani, desi 10 minute e destul de mult. Ar putea sa-i ceara jumatate.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru Together):

Fata l-a rugat sa o lase sa incerce

| Nina74 a răspuns:

Ii dau cu trotineta in cap, suntem impreuna un gest frumos sa faca si el pentru iubita lui!?

| Nina74 a răspuns:

Si daca ar chef de cearta nici nu mai are ce sa vorbim, asa ca a fost el porc!?

| Klio021 a răspuns:

Salut!
Din ce am citit eu inteleg ca acel baiatu nu o iubeste cu adevarat.Cum reactionezi? Pai cum sa reactionezi?"Ba esti impreuna cu ea ma, nici atat nu poti face pentru ea?"Sincer cred ca baiatul ori ii sarac ori e prost si nu stie sa se comporte.Mai mult nu e de zis.