| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, in special barbatii corporatisti care au familii, voi cand plecati in delegatii sau la cabane de traininguri profitati de libertatea care va ofera astea si sa va detasati de familie si sa va faceti de cap (adica sex cu manageri, colege, sefe) din moment ce tot ce se petrece acolo e confidential iar familia nu va afla niciodata?

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Ai vazut prea multe filme laughing

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru alina2k18):

Intrebarea este bazata pe un caz real confirmat de un tovaras corporatist

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cum sa faci astfel de activitati scandaloase si imorale din moment ce contravin preceptelor eticii crestine. laughing Pe ce lume traiesti d-le VerginicaVacaGrasa?

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru corbulalbrosu):

Viata e prea scurta pentru principii etice crestine

| Crackman a răspuns:

Spui de parca ar fi o secta religioasa care face sex dupa program.
Iti dai seama ca fiecare om este diferit unul poate sare imediat iar altul se roaga la Dumnezeu cu poza familiei in fata.

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru Crackman):

Ce legatura are religia cu ce intreb eu? eu fac referire la distractia in sine

| Crackman a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Nu intelege nimeni sarcasmul si gluma... Nu face nimic daca este om fidel, este simplu

| FreddieM a răspuns:

De ce ai face asa ceva daca ai o sotie pe care o iubesti si o stimezi?

| Alexandrionelu a răspuns:

Sex cu manageri? happy Toți visam sa le-o tragem șefilor într-un fel sau altul, dar din păcate fără acordul lor este caz penal...

| Katie1356 a răspuns:

Tine de la om la om, de la integritatea pe care o are pana la constientizarea unei astfel de fapte si a efectelor pe viitor ale acesteia. Tine minte, delegatia tine cateva zile in care da, poate te simti detasat total, dar luni tot la birou mergi si tot o sa ti se reproseze lucruri. happy

| Anonim199213 a răspuns:

Se va afla tot timpul, in plus exista riscul sa nu mai scapi de partenerul de sex când te intorci acasă, dacă iti respecți soția si familia stai in banca ta, si te alegi doar cu o m.e scurta, sa nu iti para rău, dar depinde de la om la om laughing)