| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, ma aflu langa colegul meu de birou care mi-a facut o confesiune care m-a facut sa fiu nelinistit si tulburat. Sotia lui este o femeie zgarcita, este in stare sa manance firmiturile de pe jos aruncate de copii ca sa nu risipeasca nimic. Mi-a povestit ca de cand cu scumpirile femeia a luat-o razna, a zis ca dimineata pune mancarea pe servetele in loc de farfurii ca sa economiseasca apa sa nu mai spele farfurii. Ce parere aveti de situatia asta? Asa procedeaza si nevestele voastre?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Vremurile disperate cer măsuri disperate

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru J0B0MAT):

Dar chiar in halul ala?

| J0B0MAT a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Ei hai, cu siguranță sunt cazuri și mai și.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru J0B0MAT):

Valeleuu

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Are pitici pe creier.

| VoidEternal a răspuns:

Nevasta-mea nu se uita la bani. Din pacate.

| VerginicăVacăGrasă explică (pentru VoidEternal):

Ti-ai dori o nevasta zgarcita care ia restul de 5 bani?

| anonim_4396 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Mai bine că nu mai spală vase.

| LordCristobal a răspuns:

Femeia aia care procedează așa e dusa cu pluta.E bine sa ai și o mică doză de zgârcenie dar asta e deja zgârcenie dusa la extreme.
Cine știe procedează că poate e nefututa.))))))

| iulia0514 a răspuns:

Am citit undeva despre una care face același lucru doar ca refolosește șervețelele la toaletă și e multi-miliardara tipa laughing oricum e scarbos oarecum ma întreb cerealele cum le da copiilor în pumn?