| pUphyK a întrebat:

Hey, ma ajuta cineva si pe mine, nu stiu daca mai face sa mai sper, am un prieteni cu car am fac ut cunostintza pe net cu un an si ceva in urma am un an de cind m-am vazut cu el prima data el a avut prietena eu nu sintziam nimic pentru el ecum pot spune ca eu practik l-am despartit imi place mult am avut relatii sexuale cu el si am impresia ca se foloseshte de mine, nu stiu ce sa cred...cum credeti tine la mine si nu vrea sashi arate asta, sau se foloseshte, invatam in acelasi liceu ma suna imi scrie doar ca citeodata e indiferent fata de mine. aaaa eram sa uit vb cu parintii lui eii se poarta ft frumos cu mine?

Răspuns Câştigător
| stef87 a răspuns:

Daca sunteti din acelasi liceu ar trebui sa va vedeti destul de des, mai ales daca aveti si relatii sexuale...Adica mi se pare aiurea sa ajungi la asa ceva intr-o relatie si sa vorbiti doar prin telefon si sa ii mai spui doar prieten sau sa mai spui ca nu simteai nimic pentru el... Cam aiurea, dar asa e cand e dorinta de cunoastere atat de mare. Daca simti ca se foloseste de tine, pune cap relatiei! Fa-l sa demontreze ca simte mai mult!

1 răspuns:
| pUphyK explică:

Mdeaaa.cunoscuta povestea