| Loveyourself a întrebat:

Hey,nu vreau sa ma laud deloc,dar multi baieti sunt indragostiti de mine, numai cel de care sunt indragostita eu, nu ma place sau asta e parerea mea...ce inseamna asta? de ce nici unul din care am fost eu indragostita nu m-a placut pana acum? tot aia pe care ii consider simpatici dar nu simt nimic pentru ei tot aia se indragostesc de mine!

8 răspunsuri:
| Silviu591 a răspuns:

Pai cu ceilalti esti indiferenta..nu-i bagi in seama.te comporti normal prin preajma lor..si de asta ii cuceresti.dar cu respectivul faci fix pe dos.te iau emotiile..nu stii ce sa zici etc..si de asta nu-l impresionezi.

| k_7073 a răspuns:

laughing)))
a meritat sa ma trezesc azi de dimineata laughing

| k_7073 a răspuns:

Esti o fitoasa si de aia se intampla...
o piti mica laughing

| Loveyourself explică (pentru k_7073):

Fitoasa nu sunt deloc doar putin timidawinking

| k_7073 a răspuns (pentru Loveyourself):

Poti avea pe toata lumea in afara de unul si tie ala iti trebuie...
esti o fitoasa timida mea mica...
pe pariu ca daca incepe sa te placa ala, tie nu o sa iti mai placa de el si daca din cei multi unul nu o sa te mai placa o sa iti placa tie de el
astia sunt fetele... evitate de rationament

Răspuns utilizator avertizat
| 100Hz a răspuns:

Esti tu fata asa printesa?

| Rot_Georgiana_1998 a răspuns:

Pai cred ca x pe care il iubesti tu, nu simte aceleasi sentimente pentru tine.Incearca sa te imprietenesti si cu cei care te plac. Poate iti dai seama ca in interior sunt mai frumosi decat cel pe care il iubesti tu.