| numacunosti99 a întrebat:

Hey! Recent eu și prietenul meu am început să ne masturbăm reciproc, dar am impresia că el termină cam repede.Adică la un moment dat(dupa cam 5 minute) îmi spune să ma opresc că mai are puțin și își dă drumul.Este ceva nou si pentru mine, asa ca va rog nu judecati!

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca prietenul tau reuseste sa-si retina ejacularea in jur de 5 minute, inseamna ca se afla... ''pe drumul bun''. Sanatate!

| minrest a răspuns:

Ajunge repede la orgasm pentru ca e placerea noua. Pe de alta parte, mana strange tare, nu e ca, ma rog, orice lucru moale.

| DarthNiger a răspuns:

Dar care e intrebarea?

| Heavenonearth a răspuns:

Și care e întrebarea?