| Baiatultrist1 a întrebat:

Hey, sunt îndrăgostit de o prietena pe care o cunosc de 6 luni, ea îmi da anumite semne ca și ea este îndrăgostită de mine cum ar fi apropouri, anumite glume și vine și se pune în brate la mine dar face asta și cu alți băieți doar când este beata. La o petrecere mi-a propus sa ne sărutam și am făcut-o, imi mai spune ca ii place de un băiat și îmi zice ca sunt un prieten genial, nu înțeleg dacă și ea este îndrăgostită de mine sau nu, va rog ajutați-mă cu un sfat

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Valentina8 a răspuns:

Daca nu risti nu castigi! Si daca pierzi, nu vei ramane cu regrete precum "daca as fi incercat".
Nu e amuzant cum noi toti ne chinuim sa aflam ce simte cel de langa noi cand am putea sa intrebam direct daca are sau nu sentimente pentru noi? Si sa nu o mai lungim atat happy
Nici eu nici tu nici cineva de aici nu stie ce are fata aceea in cap. Deci, intreab-o!

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Daca ti-a zis ca esti un prieten genial inseamna ca doar te tachineaza dar daca tie iti place de ea de ce nu faci tu primul pas?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Are nevoie de iubire, din felul cum se poartă cu băieții. Dacă te ocupi de ea, va fi cu tine. Dacă nu te ocupi, va fi cu toți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti in friend-zone clar!