| FataDinVecini a întrebat:

Hey TPU![a trecut ceva vreme de cand nu am mai pus o intrebare laughing].
Deci, cred ca imi place de un baiat.
In clasele 1-4 ne purtam foarte urat unul cu celalalt[tin sa precizez ca acum am 14 ani si jumatate si sunt in clasa a8-a], dar totul s-a schimbat in clasa a5-a cand am aruncat cu hartii unul in altul la dirigentie, si profesoara ne-a pus sa stam in aceeasi banca...
Am ajuns cam prin a6-a cei mai buni prieteni, ne ajutam si mergem impreuna acasa etc.
Dar azi... o fata i-a spus ca il plac, si m-a intrebat el daca e adevarat, insa i-am spus ca nu stiu.
Am continuat sa vorbim, dar mi se pare ca el incearca sa evite subiectul asta de fiecare data.
Ce sa cred si ce sa fac?
Funda pentru cel mai bun raspuns; x.

Răspuns Câştigător
| Barblaster a răspuns:

Spune-i da, nu are cum sa te refuze, situatia ta e c-an filme laughing.

6 răspunsuri:
| Barblaster a răspuns:

Winbig grin.Puteai sa il dai ei, nu ma suparam, mult noroc oricum.

| ingerpufos a răspuns:

Pai da foarte faina situatia eu cred ca daca totusi iti place de el ar trebui sa accepti si dupa ce mai vb vezi ce zice si cum se comporta din toate momentele urate pe care leati avut poate se va lega o frumoasa poveste de dragoste...asta cred eu si cred ca asa este cel mai bine apoi timpul va hotari totul. sper ca te-am ajutat funda?kisskisskiss:-X:-X:-X:-X:-((:-((

| Barblaster a răspuns (pentru ingerpufos):

Oi avea tu numele ingerpufos, da funda e a mea tongue(pentru ca am avatar cu pufoshenia)

| ingerpufos a răspuns (pentru Barblaster):

Poate ...sa vedem

| FataDinVecini explică:

Ca sa nu fie suparare am dat funda la primul raspuns, si mersi amandurora pentru sfaturi >big grin

| FataDinVecini explică:

Thankies,dar am vrut sa fiu corecta.
Sper ca nu v-am plictisit si am sa va anunt cum a fost imediat ce ajung maine de la scoala, deja am emotii laughing.
Mersi inca odata ^_^.