| Whitecore a întrebat:

Hey TPU!
Am o problema mai frea...am intalnit o fata sambata seara(e de fapt prietena unei fete de la mine de pe strada)si de atunci ma gandesc mereu la ea si chiar nu stiu cum sa fac.Voi ce ziceti? Sa o uit sau sa incerc sa ma intalnesc cu ea...dar cum?
Imi place tare mult de ea si sunt cam bleg laughing
Dau funda mare celui care ma ajuta!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu mai fi bleg si incearca sa te intalnesti cu ea

| Cleopa a răspuns:

Incearca sa te intalnesti cu ea. fa rost de numarul ei de telefon, sun-o si spune-i ca vreti sa va intalniti deoarece ti-a atras atentia. nu mai fi bleg caci la fete nu le plac cei de genul asta. le plac cei indrazneti care sunt in stare sa le invite undeva, care sunt in stare sa-i spuna in fata ce sentimente are pentru ea, asa ca nu mai astepta si actioneaza!

| rakuuu a răspuns:

Ceau. Baga Id-ul ei si dupa ce iti da accept incepi sa vbesti cu ea ii zici cine esti. cati ani are. si o sa vezi ca incepe sa vorbeasca tot mai mult si tu fi mai destept si o intrebi doar desprea ea si la unmomendat o sa iti zica ceva de genu "Dar de ce imi pui atatea intrebari?laughing)" Si u ii zici ca vrei sa stii totul despre ea si o sa vezi ca o sa va intelegeti. Si dupa o chemi la o plimbare si o sa vezi ca o sa accepte si mergeti doar voi 2 si vorbesti doar despre ea sa vada ca iti pasa si ca vrei sa stii totul despre ea. Si o duci acasa si faci pasu'l cel mare si o saruti si o sa vezi ca si ea o sa te sarute tongue Funda?batting eyelashes