| StancuDaniel a întrebat:

In curand o sa ma intalnesc cu o fata de care imi place si vrem sa ne cunoastem mai bine problema este ca eu nu am mai avut vreodata prietena nu stiu ce sa fac, cum sa reastionez, ce sa ii zic, cum sa fac sa ma placa si ea.De fapt ea are o parere buna despre mine a vorbit o prietena de-a mea cu ea dar nu stiu ce sa fac cine ma ajuta cu sfaturi? funda...

2 răspunsuri:
| irina41099 a răspuns:

Nu ezista perfect si daca vrei sa stii daca tine la tine FI TU INSUTI.Asa fac si eu si mereu iese ceva bun

| Ellena123 a răspuns:

Eu as zice sa fii tu insati
Cred ca asa te va placea de 100 de ori mai multwinking

Funda?