| WebEye a întrebat:

am si eu o intrebare.Numa eu cred ca fetele sunt frumoase pana la 17-19 ani dupa aia is ca dracul...cel putin mie asa mi se pare ca pe timp ce inainteaza in varsta is tot mai urate happy
Astept pareri!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
18 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

De Catherine-Zeta Jones ai auzit vreodata?
De Jennifer Lopez,de Jennifer Aniston,Michelle Pfeifer,Monica Belucci,Penelope Cruz, Angelina Jolie, Julia Roberts, Sandra Bullock si cate alte sute nu-mi vin acum in minte, toate stau dovada ca dupa 17-19 ani,femeile sunt oribile,nu?
Stiu,o sa-mi spui ca toate sunt din show-bizz, se ingrijesc, se opereaza si alte argumente lipsite de noima.
Orice varsta are frumusetea ei si orice femeie care se respecta, stie sa puna in valoare calitatile cu care a inzestrat-o natura.
Iar daca tu esti atat de orb si rau intentionat ca sa nu vezi asta, as vrea sa te vad pe tine peste 30 de ani.
Sunt de acord cu tine intr-un singur caz, doar cand femeia renunta la orice feminitate si se neglijeaza complet pe perioade de timp enorme, se ingrasa, se deformeaza si devine un monstru care nu mai aminteste cu nimic cea care a fost candva!
Altfel, nu.

| WebEye explică (pentru greece12):

Sa stii ca cele enumerate sunt chiar nasoale, nu stiu ce vezi u fain la ele dar gusturile tale lasa de dorit laughing

| greece12 a răspuns (pentru WebEye):

In cazul asta, inseamna ca o lume intreaga are gusturi "nasoale".
In afara de tine.rolling on the floor

| WebEye explică (pentru greece12):

Nu stiam ca lumea intreaga e alcatuita din tine laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru WebEye):

Jennifer Aniston a fost aleasa ca cea mai frumoasa femeie in 2012... ghici de cine a fost votata? de lume. Unele din ele tot asa au fost, de Angelina Jolie stie oricine nu traieste in pestera. Da exemplu de femeie frumoasa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru WebEye):

Inca o chestie pentru informatia ta, mi se pare mult mai sexy o femeie de 30 de ani care se cunoaste destul incat sa stie ce vrea, fata de o pustoaica de 17 ani, care unele inca nici nu s-au dezvoltat complet fizic.

| mgtow a răspuns:

Aparentele inseala asta trebuie sa stii, daca e nefumatoare si nu bea se mentine bine pana la 60 si ceva de ani.

| Azµre a răspuns:

Misoginule!

| Foxyyyy a răspuns:

Depinde si ce varsta, daca ai 40 de ani normal ca nu te poti compara cu una de 18 ani.Dar daca te ingrijesti corespunzator poti arata bine si peste ani buni.

| ThePoet a răspuns:

Asa, si ti se pare anormal? Adica frate, imbatranim cu totii, ce poti sa faci? Eu zic ca e partial adevarat ce zici tu, ca mi-a trecut si mie prin cap odata, dar serios ca nu e acelasi caz la toate.

| Raiiiisa a răspuns:

Asta din cauza ca fetele nu-si acorda destul timp pentru ele, uita sa se ingrijesca, pun scoala pe primul loc, iar altele sunt de parere ca sunt bine asa cum au venit de la mama naturastraight faceAr trebui sa stie ca atat scoala cat si ingrijirea lor au o anumita importanta si ca nu trebuie sa se neglijeasca, pentru ca adac ele nu se ingrijesc, nimeni nu o sa le ingrijeascahappy

| darnme a răspuns:

Asta este... intr-adevar la femei nu se vede inaintarea in varsta si este greu cand ai atatea responsabilitati (gen lucru, o familie, copii) sa mai ai timp sa ai grija de tine. Contrar, eu consider ca barbatii in schimb se fac mai buni odata cu trecerea timpului. Adica pe la 20 de ani cand noi, fetele, suntem in floare ei sincer inca arata ca niste copchilasi si majoritatea gandesc la fel laughing. Stii cum se zice: mereu femeile se maturizeaza mai repede decat barbatii si s-ar parea ca o fac din toate punctele de vedere laughing.
Daca nu iti convinve ca ne facem din ce in ce mai urate, casatoreste-te cu o copchila si creste-o tuwinking.

| OtipaOarecare a răspuns:

Depinde acum, adica fiecare om imbatraneste.Ai dreptate, dar gandeste-te ca este ceva normal ca la o anumita varsta sa te maturizezi si sa te schimbi...asta-i viata

| danizz a răspuns:

Depinde cum se mentine fatawinking da ai dreptate alte fete altele arata mai rau dupa cativa ani, intr-un fel ai dreptate.

| Ramona_Ulita_1977 a răspuns:

Depinde cum se mentine fata da ai dreptate alte fete altele arata mai rau dupa cativa ani, intr-un fel ai dreptate.