| SweetHeart a întrebat:

Cum sa-mi dau seama ca ma iubeste acel baiat? De ex. gesturi, comportament etc. Sunt 90% sigura ca ma iubeste!

7 răspunsuri:
| Brainstorming a răspuns:

Păi atunci care e problema? Dacă vrei să fi sigură 100%, provoacă-l să-ți spună direct.

| neutrino a răspuns:

Daca esti asa sigura, atunci stai linistita pana cand iubirea lui va fi 100%.

| Alcyon a răspuns:

Du-te la el si spune-i direct ce simti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cerei parolele de la adresa de e-mail si retelele de socializare... si mesajele din telefon. Aparentele insala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu n-as paria nici macar ca te place si tu vii cu notiuni de iubire? Stii macar ce-i aia? Ai avut vreo relatie de cel putin un an?
Urasc faptul ca toti adolescentii au impresia ca si-au descoperit marea iubire cand nici macar nu stiu cu ce se mananca ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt 90% sigur ca nu te iubeste.

| Tania25 a răspuns:

Simplu, intreaba-l happy