| Sorina2114 a întrebat:

sunt cu un baiat de o luna... eu am 13 el are 16 de 2 saptamani nu prea mai imi vorbeste am o prietena care imi spune tot ce face el, intr-o zi ea mi-a zis ca el a zis ca eu sunt prea mica pentru el si ca vrea sa se impace cu fosta lui iubita care are 14 ani, l-am intrebat daca e adv si mi-a zis ca nu si ca ma iubeste ce sa mai cred? acum vad ca mi-a dat ign pe mess. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Annim a răspuns:

Vreau si eu spioni la comanda big grin
Eu as spune ca e adevarat pur si simplu i-au scapat vreo 2 vorbe din gura si vrea sa dreaga borsul '. Baietii mai mari de cit tine cu 3 - 4 ani niciodata nu se vor atasa de tine serios (numai daca esti dezvoltata supla si frumoasa). asta-i realitatea baby,,