| đɾεαmεɾ a întrebat:

Vreau si eu sa va intreb ceva: Daca ma gandesc intruna la un anume baiat sau il visez des..inseamna ca m-am indragostit de el? sad..primu raspuns

Răspuns Câştigător
| CeSaSiFaci a răspuns:

Avand in vedere ca te gandesti intr.una la el..as spune ca da..Si dupa cum se spune ca visele reflecta ceea ce am facut noi in timpul zilei.(in cazul tau te.ai gandit la el)..eu una zic ca da. sper ca nu e o veste proasta pentru tine:* Fundita?puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Dimineata a răspuns:

Depinde de cat timp ti se intampla asta, pentru ca poate fi temporar, atunci inseamna ca'l placi doar. Sa te indragostesti, pentru mine inseamna sa cunosti persoana respectiva, sa'i cunosti defectele, punctele forte, si cele negative, etc.

| đɾεαmεɾ explică (pentru Dimineata):

Ms mult de ajutor..ps:il cunosc pe acel baiat de 10 ani :3

| dyabolic a răspuns:

Da, esti indragostita sau cel putin atrasa de acel baiat.