| PăpușăDePlasticPrefăcută a întrebat:

Hi.am si eu nevoie de heeeelp urgent. se apropie ziua iubitelului meu, dar sunt intr-o mare dilema. hmm. nu stiu ce mama naibii sa-i mai fac cadou, in afara de:ceas, haine, parfumuri, torturi, tablouri, poze, inimioare, etc, tot feluri de chestii. deci i-am luat de toate, si acum m-a parasit orice idee. fundita:X

5 răspunsuri:
| Delia_7017 a răspuns:

Daca fumeaza graveaza-i o bricheta, zici ca poze i-ai dat .hmmm.ma gandeam la niste foi negre spiralate pe care sa lipesti poze cu voi doi sa faci asa de la prima poza pana la ultima si sa scrii ceva frumos sub fiecare.da' nah...

| BESTNICK a răspuns:

O cina romantica si niste vorbe dulci la urma pot lua locul oricarui cadou.sa stii ca nu numai lucrurile materiale il pot face fericit.

| ionutz0116 a răspuns:

Cel mai frumos cadou ar fi un tort facut de tine

| Dantewashere a răspuns:

O noapte plina de nebuni.

| Nessie a răspuns:

O petrecere surpriza