| Ramone a întrebat:

Hii:*! Imi ziceti si mie va rog niste intrebari care sa le pun unui baiat pe care il placbig grin...adica sa pot intra in vorba cu el, nu stiu ce as putea sa il intreb ca sa vorbesc cat mai mult cu el, la scoala nu prea putem vorbi si pe mess nu prea stiu ce plizzz help straight face... Dau fundita :*! P. S : Vreau sa ii atrag atentia!big grin

1 răspuns:
| Vrajitor a răspuns:

Poi ubita. hammm pentru inceput sumpete Salutal, o forma de salut mai delicatatongue un " Hey, ce faci frumosule?" si incepe sa discutati despre Romania despre basescu despre orice il tine mai mult timp langa tine sau langa fereastra ta de mess. si mai tarziu veti avea ce sa mai discutati voi! Te pup dulce ingeras ai grija de tine big hug