| 4827 a întrebat:

Ieri am intalnit un baiat super interesant. Se ruga de mine sa ma plimb cu el, imi spunea ca mama mea e soacrasalaughing, ma "alerga" cu frunze, ma "gadila" si tot felul de chestii de-astea copilaresti...Ce parere aveti? Acel baiat m-ar place? Daca da, cum as putea sa-i arat si eu asta?

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Întâlneştete cu el mai des, şi va veni totul de la sine! Să fi iubită la maxim!

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te place si poti sa i arati si tu in acelasi fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stupid laughing

| AndyLavy a răspuns:

Da. cred ca da, sa faci si tu aceleasi lucruri pe care le face si el..sau pur si simplu sa ii spui, direct.

| andreeafitze a răspuns (pentru AndyLavy):

Pai ai putea sa ii arati si uh ca il placi...

| KokoFredyRadulescu a răspuns:

Jucati-va lepasa pitulatea hoti si vardisti

| Giiee a răspuns:

Deci daca face chestii de genu cu tine te place si daca vrei si tu sa ii arati ca si tu il placi jocate si tu cu el mai ia`l punti pupa`l pe obrez.Fa si tu ca el chesti copilarestibig grin Bafta!