| sunshine19680925 a întrebat:

Il sun si nu raspunde. Totul parea ca merge perfect intre noi, nu a dat niciun semn ca ar vrea sa "luam o pauza". Nu a mai facut asta niciodata. Daca chiar era ocupat cand il sunam imi inchidea si suna inapoi iar daca se intampla sa nu raspunda ma suna aproape imediat. Nu mi-a raspuns in conditiile in care l-am mai sunat cu 10 min inainte si suna ocupat. Deci nu si-a uitat telefonul pe undeva sau nu il aude. Care ar putea fi motivul? Sunt foarte suparata. fundita si vot.

Răspuns Câştigător
| oanaionella a răspuns:

Nu te supara si sper sa nu fie asa dar am impresia ca vrea sa va despartiti si de asta te evita..nu are curaj sa iti spuna in fata! nu cred ca persoane din astea te merita!

| oanaionella a răspuns (pentru oanaionella):

Scuza.ma am vrut sa spun cred ca aceste persoane nu te meritahappy

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Cred ca te ignora si s-a suparat pe tine.

| neutrino a răspuns:

Asa stiu "unii" sa arate ca relatia s-a sfarsit sau atat il duce capul atunci cand doreste sa te puna pe jar, pentru a obtine apoi, mai mult de la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate are alta treaba, poate te ignora

| ionutss a răspuns:

Mai lasa i ceva timp... daca e suparat sau are o problema lasa l sa se linisteasca sa si puna ordine in ganduri si mai apoi o sa vorbeasca. daca vrea sa termine relatia cu tine poate nu are curajul sa o faca. Dar ai rabdare si intr un final vei afla care este de fapt problema.

| xBlindBeauty a răspuns:

Ori e suparat dintr-un anumit motiv, ori a gasit pe altcineva, vorbeste cu el si spune-i sa-ti explice comportamentul lui. bafta