| 1libercugetator1 a întrebat:

Imi place de o fata de fapt nu stiu ce simt pentru ea,nu ne potrivim deloc,ne certam mereu, dar ceva simt nu stiu, ce sa fac sa uit sau sai vorbesc?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Daca tu simti ca nu va potriviti deloc atunci nu mai are nici un rost sa-i mai vorbesti

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Esti in stare sa-i vorbesti? Despre ce? E mai simplu sa uiti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal... vorbeste cu ea. Nu ai nimic de pierdut. Cine se sicaneaza se iubeste, stii doar big grin.

Sper ca am ajutat.

| 1libercugetator1 explică (pentru anonim_4396):

Mi rusine ca mi-am batut joc mereu de ea

| rralukk a răspuns:

Faza e nasoala! parerea mea este ca ar trebui sa iti cer scuze de vreo o mie de ori daca tii la ea cu adevarat!+ ca trebuie sa ii demonstrezi. vorbeste-i. nu renunta!winking