| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat dar nu stiu daca el ma place, am fost colegi de clasa ( la scoala nu am avut tangentze cu el ) si noi nici nu avem aceeasi gasca, aceeasi prieteni, suntem diferiti si din punct de vedere religios. Cand am facut banchetul de sfarsit de clasa a 8`a dupa ce s`a terminat am mers toti acasa, eu el si mai multi colegi iar el voia sa ma tina de mana si sa ma sarute >:" ( nu era beat ), dar eu l`am respins de fiecare data ( nu stiu de ce.) si apoi am vb de cateva ori pe mess, si m`a intrebat de ce nu voiam sa-l sarut si daca as vrea, i-am zis ca poate altadata, mi-a zis ca sunt frumoasa si ca i`ar place sa mergem impreuna la un suc, o cafea. De fiecare data cand vorbeam pe mess ma intreba daca vreau sa-l sarut, el in vacanta e plecar in grecia si nu mia pot tine legatura cu el. Dar cand o sa vina o sa fim la acelasi liceu si poate atunci se va intampla ceva. App de cand a plecat am vz ca o fata avea poza la avatar cu el si cu ea (combinata) si la status "te vreau langa mine"... credeti ca sunt impreuna? sincer, il iubesc fff mult si nu sunt eu asa tupeista sa-i zic, mai intai as vrea sa stiu daca el ma place, voi ce parere aveti? Ma place sau face misto? straight face

3 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Putea sa faca faza aia cu tipa ca sa te faca geloasa, dar poate fi si adevarat. Baiatul a incercat, l-ai refuzat (nu stii de ce dar cica il iubesti, clasic laughing ) poate s-a reorientat. De placut te place, dar daca e cu altcineva poate ramane pe data viitoare, iti dai seama ca daca te porti asa nu o sa mearga nimic?

Răspuns utilizator avertizat
| dulcica_9844 a răspuns:

Eu cred ca face misto tu ce crezi la intrebarea mea?