| eualexandra321 a întrebat:

Hey prietenasi draguti ce sunteti! Ce inseamna cand un baiat de uita la tine asa cu sprancenele aplecate si cu ochii misteriosi si zambeste si te analizeaza din cap pana in picioare si cateodata n-are curaj sa se uite la mine si se preface ca vb cu prietenii sai? funda maiii:*:*

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Garantat ca te place

| Georgiiiiiii a răspuns:

Tu sa nu-i arati ca-ti place de el acum..pentru ca mai sunt si genul de baieti care se dau la tine, par a fi indragostiti de tine doar ca sa fie cu una "buna" sau sa-si bata joc de tine.mie era cat pe-aci` sa se intample dar mi-am dat seama la timphappy Succes! happy

| Blossom13 a răspuns:

Azi voiam sa pun aceeasi intrebare! Si ti se intampla sa faca glume si sa se uite la tine daca razi si tu? Mie da.- Te place, dar nu are curaj, fa tu primul pas!
Bafta!

| eualexandra321 explică (pentru Blossom13):

Cand rade cu prietenii lui se uita sa vada daca sunt atenta la el

| Maryussss a răspuns:

Nu fi asa sigura ca te place, poate vrea doar sa-ti atraga privirea, pentru ca a vazut ca i-ai dat atentie, si se simte important vazund ca tu recationezi, la majoritatea de gesturi ale lui.

| eualexandra321 explică (pentru Maryussss):

Da nu i-am dat niciodata de inteles ca il plac numai el a inceput sa se uite dupd mine si sa faca semne din astea si chestia asta m-a facut sa-mi placa de el dar nici acum nu-i arat numa uit la el

| Maryussss a răspuns:

Baiatul probabil te place, dar sa stii ca daca isi va da seama ca il placi si tu, ori isi va pierde interesul pentru tine, ori va incerca sa profite de tine, sau in cel mai bun caz iti va propune sa aveti o relatie serioasa. Decizia iti apartie si tu hotarasti cum vei proceda, pentru ca poate ii cunosti mai bine comportamentul zilnic.