| DenDi a întrebat:

Imi place de un baiat pe care nici nu il cunosc. El este colegul celei mai bune prietene a mea.Prietena mea vrea sa-mi faca cunostinta cu el dar el nu prea iese din cls si ea nu vreau sa ii spuna ca o fata il place si sa faca cunostinta cu mine ea vrea sa fie pe coridor si din intamplare sa imi faca cunostinta.Nu stiu cum sa fac sa ne imprietenim. Ajutor pls.

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Fa rost de id. ul lui, sau prietena ta sa il ia pe hol si sa. i faca cunostintsa cu cineva, chestii de.astea.nu e greu sa te impritenesti cu elhee hee.

| hsr a răspuns:

Du-te "in vizita" la prietena ta in clasa si acolo iti face cunostinta cu elbig grin

| Ruxy4ever a răspuns:

Iesiti la un suc toti trei sau doar tu si el si gasiti un subiect comun de care sa vorbiti dar iti dau in sfat nu vorbiti de scoala...