| negat1ve a întrebat:

Intrebare mai mult pentru fete dar pot raspunde si baietii! Deci, voua cum v-ar place sa se bage in seama cu voi un baiat?! Avand in vedere ca nu aveti amici comuni nu ati mai vorbit niciodata pana in momentul acela ci doar va stiti din vedere! Pe ce tema sau cu ce subiect? SI voi baietii. sa zicem ca v-a placut foarte tare de o tipa pe care doar din vedere o stiati, cum ati facut sa va bagati in seama cu ea si daca puteti continua si cum ati cucerit-o dupa sau ati obtinut intalnirea!

4 răspunsuri:
| Demonull a răspuns:

Ca baiat am asteptat mereu sa vina ea la mine si cam de fiecare data, asa s-a intamplat insa nu imi place cand ea imi cere din prima sex laughingNu-mi plac nimfomanele. in primul rand, daca vrei sa ajungi „sus„ trebuie sa muncesti nu sa imi propui o aventura si eu sa vin cu limbuta scoasa.(si cand spun limbuta numa refer la cea din gura )In putine cazuri, am cedat si asta datorita ei. vrajeala conteaza mult.

| Plolice a răspuns:

Pur si simplu in timp

| Wolfs29 a răspuns:

Pai mai intai discuta cu ea si incearca sa intelegi problemele ei (in caz ca are)
. funda?

| ThePapushaTa a răspuns:

Heii...Pai in primul rand,daca e baiat in mod normal el ar trebui sa faca primul pas. Oricum,tu incearca sa-ti faci prieteni noi, dar sa fie prieteni comuni cu el. Intra in grupul lui. Cand iesi la plimbare, aranjeaza-te si tu. Cand treci pe langa el, zambeste-i. Daca ai curaj si tupeu, spune-i tu prima "Buna!". Asta o sa-i placa. Poate dupa cateva zile o sa te caute. Mult succes.big hug
Funda? puppy dog eyes big grin