| ing3rd3mon4u a întrebat:

Intrebare pentru baieti!: De ce nu va ganditzi si la persoana iubita de langa voi? De ce sunteti egoisti? Vatzi gandit vreodata
: Daca mi'ar face asa ceva cum m'as simti? Astept raspunsuri si pareri!

2 răspunsuri:
| HeavyStar a răspuns:

" Sincer eu n-am fost niciodata in postura sa rad de prietena mea sau "sa ma joc cu ea" pentru ca atunci cand imi fac o prietena chiar imi place mult de aceea persoana.De obicei eu am picat de prost " Idem Mono.

| MoNo a răspuns:

Sincer eu n-am fost niciodata in postura sa rad de prietena mea sau "sa ma joc cu ea" pentru ca atunci cand imi fac o prietena chiar imi place mult de aceea persoana.De obicei eu am picat de prostbig grin