| costi2193819831 a întrebat:

Intrebare pentru fete:
fetelor cum vi s-a propus prima sa aveti o relatie sexuala? si care au fost raspunsul si reactia voastra

6 răspunsuri:
| MoxiMonny a răspuns:

Săruturi luuungi, mi-a dat panlonii jos, am rămas în chiloți si m-a întrebat dacă vreau. Eu nu i-am zis nimic, l-am sărutat în continuarea și na... ști continuarea rolling on the floor.

| w0nderboy a răspuns (pentru MoxiMonny):

Spune-mi te rog ca numarul din pseudonimul tau nu identifica varsta ta.;\

| AikkoxD a răspuns (pentru w0nderboy):

Ba da... uită-te la răspunsuri.

| sensualus a răspuns (pentru MoxiMonny):

Pai esti in clasa 8 a nu? si deja ai rezolvat pasaricahappy

| TheAlphaFemale a răspuns:

Lucrul asta nu trebuie sa fie "propus" se va intampla de la sine atunci cand va fi momentul oportun, cu potrivita.

| Anonimous7 a răspuns:

El : Facem ceva? smug
Eu: Ce?
El: mmmmmmm
mmmmmmmmmmm smug
Eu : rolling on the floor))) NU!