| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare pentru fete: Pentru voi contează înălțimea unui bărbat?
De exemplu voi aveți 1, 67 sau 1, 71 iar el ar avea 1, 75. happy

8 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Este importanta pentru sex oral

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu daca ai 1, 67 trebuie sa porti tocuri sa fi cit el, asa este frumoasa o fată scundă si pe tocuri.

| RAY a răspuns:

Un barbat inalt are o putere mai mare fizica si e un vanator mai bun, multe persoane inalte arata ca lideri, femeile sunt atrase de vanatori, tu ai vanat vreodata?

| Violleta2022 a răspuns:

Conteaza enorm!
Nici nu m-am uitat vredata la unul cu 3-4cm mai inalt ca mine, fiindca imi plac tocurile foarte inalte si nu as sta cocosata langa un pitic.
De altfel mi-am luat sot foarte inalt, peste 1.90m

| iulia0514 a răspuns:

Normal ca contează sa fie măcar un pic mai înalt decât mine sa nu trebuiască sa ma aplec să-l pup

| RAY a răspuns (pentru iulia0514):

Normalitatea tine de faptul ca asa stim noi ca femeile sunt mai scunde decat barbati in relatii

| iulia0514 a răspuns (pentru RAY):

Acum serios ți-ar place să ai nevoie de scară sa poți săruta o femeie?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. Să fie mai înalt decât mine, de la 1.76 până la 1.80.