| Adryana98 a întrebat:

De la ce varsta este bine sa incepi sa te masturbezi? Si la fete si la baieti. Funda. Thanks.

6 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Oricand ii bine da nici unu nu cred ca se gandeste la sex inainte de 13-14 deci cam atunci, as zice 13 pentru ca am vazut fete de 13 ani mai inalte si dezvoltate fizic decat slectomane la 20 ani... Deci 13

| AnnonymusIsNotAvailable a răspuns:

De la 11 ani pe la baieti si de la vreo 14 pe la fete. big grin

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru AnnonymusIsNotAvailable):

Si de ma rog diferenta asta?laughing) O fi prea mica la fete inainte de 14 sau cum? Exista fete care nici pana in ziua de aiz nu se stie si o sa mai fie care o fac de la 13 si ii bine sa se masturbeze la 14?laughing)

| AnnonymusIsNotAvailable a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Eu ma refeream la fetele alea mai decenterolling on the floor Nu te mai agita atata ca un pepsi phbbbbt Stiu ca din ziua de azi astea fac sex de la 12 ani da`..ma gandeam ca asta care a intrebat e inca virginarolling on the floor

| dany2696 a răspuns:

14-15 ani laughing

| structura a răspuns:

Sa te masturbezi? lol nu e bine nici la fete nici la baietii dar daca esti dornica de senzatii sunt liber.laughing(presupun ca esti fata ) laughing