| anonima125 a întrebat:

Iubitu meu tocmai a plecat din oras crying dupa 4 zile extraordinare petrecute impreuna...deja ne e dor unul de celalat de murim crying dar nu numai asta e problemasad. el este foarte gelos. si de aceea ne certam mereu, mereu cand e plecat. cand suntem fata in fata e cu totul altfel.nu ne certam absolut deloc. eu am avut antecedente cu fostii mei prieteni, dar pe el nu l-as putea insela niciodata sad ce sa fac sa inteleaga? il iubesc enoorm si el la fel. mi-a demonstrat de multe ori. inca din prima saptamana de cand am fost impreuna m-a prezentat mamei sale. lucru ce m-a facut sa cred ca are ganduri mari cu mine... a, si el e foarte orgolios. deci pe messenger aproape niciodata nu se baga primul in seama. si nu-mi spune in intregime ce simte pentru mine. o singura data mi-a zis ca ma iubeste precum iubeste soarele si lumina lui. si l-am intrebat de ce nu e asa tandru cu mine mereu?(cum sunt eu cu el dealtfel). si mi-a raspuns ca ii e frica sa nu il iau de fraier. multumesc mult celor care au avut rabdare sa citeasca!

Răspuns Câştigător
| Fabolous a răspuns:

E gelos si mai mult ca sigur si posesiv pentru ca s-a ars pe seama reputatiei tale. Aceste certuri intre tine si el de gelozie vor disparea in momentul in care tu ii vei oferi o permanenta siguranta ca sa ii taca capu, sa nu se gandeasca mereu: "a iesit cu prietena ei in oras, pai cine stie ce fac?" Timpul le rezolva pe toate, iubiti-va mult

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lasa ca trece

| AkexD a răspuns:

Eu cred ca e taur...winking

| Bianca_2742 a răspuns:

Asa este la inceput sa mai treaca timpul si o sa fie totul foarte ok daca va iubiti asa mult precum spuneti.

| nastita a răspuns:

Poti sa imi spui ce zodie e iubitul tau? PLEASE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@nastita eu cred ca e in zodia fecioarei ca e zodia cea mai orgolioasa si la cum spune ea ii orgolios rau.

| anonima125 explică:

@nastita: e zodia taur