| olabola a întrebat:

Mda. dupa o luna pr meu ma cautat, incet incet neam impakt, in primele zile ma fer 2-3, era foarte dragut cu mine, ma lua in brate in fne imi arat ca i-am lipsit. si vorbe dulci. am fost impreuna iar o saptamana, in ultimele 2 zile se comporta iar ciudat. spunea ca n-am aceleasi drepturi ca el. e foarte gelos cand ii spui ca vreau s iei afr cu niste colege. si vbste urat, injura. imi spunea ca numai vrea s stam aman2 ca mereu ne certam, numai vreia s iasa afr cu mine. nu stiu ce s fac, uneori se enerveaza cand il sun si este afr. mi-a zis ca nu poate sa se schimbe, dar eu cred ca daca ma iubeste poate, imi fac mult rau asa. dar tin mult la el. ce spuneti ma va cauta din nou, ce parere aveti? cei care nu stiu poveste ii rog sa citeasca intrebarile anterioare. mersi anticipat :*

Răspuns Câştigător
| larisuk_8791 a răspuns:

Buna!:*! incearca sa te desparti de el.si daca vine dnou la tine spune-i ca daca vrea sa fiti impreuna sa se schimbe.e mai bine si pentru el

dar. daca nu vine.nu are rost sa suferi pentru el.pentru'ca un baiat care te iubeste cu adevarat nu te face sa suferi.

SUCCES! tea'm pupat:*!

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Cred ca ar fi mai bine sa-l ignori o perioada. Daca te iubeste, se va intoarce la tine. Daca nu, atunci cel mai bine este sa-l uiti. happy

| Digital112 a răspuns:

Mai treci pe la scoala.

| MissPussy a răspuns:

Eu una zic ca ar fi mai bine si pentru tine ca sa nu suferi sa treci peste si sa incerci sa-l uiti nu stiu parerea mea.Eu una nu as vrea sa mai aud de el.