| AliceAnnnnna a întrebat:

Iubitul meu a sunat pe cineva acum 2 zile de pe numărul meu sa se ia de unu care i-a furat 100 de lei. El l-a lovit pe respectivul cu o telescopică dacă nu ma înșel peste picioare și prietenii aluia care ii țineau spatele au fugit. Acum tot primesc mesaje cu amenințări de pe nr asta și știu ca sunt iubita lui și spun ca l-am ajutat deși nici nu am treaba cu așa ceva nu ii cunosc crying
Acum câteva zile au apărut pe Imgur niște poze cu fosta lui cu 2 baieti când le făcea sex oral și el a primit link cu tipa de la un necunoscut. L-am rugat frumos sa ma ajute și pe mine sa ma scape de astia și a zis ca el nu intra acum in probleme și ca sunt foarte proasta ca dacă ma ducea capul aruncam telefonul și i-am zis ca nu pot arunca telefonul pentru ca trebuie sa țin legătura cu familia. A zis ca nu are cum sa facă doua lucruri odata, ca el vrea sa afle cine a șantajat-o pe fosta lui care spune el ca e fata cuminte, ca le "rupe capul" dar cred ca problema mea e mai gravă decât problema ei. Sunt niște bărbați care ma ameninta. Și dacă fosta lui era așa cuminte nu cred ca o lua nimeni de mana cu forța sa o pozeze când face oral. In poze se vede clar ca știe ca e pozată cum sta cu limba scoasă și zâmbește.
Nu știu ce sa fac, efectiv am creierul blocat! crying simt ca înnebunesc nici nu simt ca sunt iubita.

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Ti-am mai spus si la cealalta intrebare sa nu mai stai cu astfel de specimene.Tu chiar nu vezi ca isi bate joc de tine, ca nu ii pasa daca patesti ceva sau e ceva ineregula cu tine?
Cum poti sa stai toata ziua cu gândul că el o iubeste pe fosta si de tine se foloseste? Cum poti sa stai linistită cand cu atitudinea lui maine poimâine te duce la produs?
Dacă tie iti place sa stai bătaie de joc nu mai cere sfaturi pentru ca ne e imposibil să iti dam noi minte.
Mergi la poliție și depune plângere iar după du-te acasă la ai tăi si vezi-ti de treaba.

| AliceAnnnnna explică (pentru Freya1):

Nu știu, sincer ma simt oarba. Sau poate chiar sunt. Am locuit toată perioada asta la el. De ce ma tine la el dacă nu e nimic?

| Freya1 a răspuns (pentru AliceAnnnnna):

Te foloseste. Daca are cu cine sa stea ca sa nu fie singur si cu asta poate sa ii faca in ciuda si fostei lui de ce nu?
Trebuie să înțelegi că te pui deja in pericol, esti o fata tânără și ai toata viata înainte nu ti-o irosi cu un astfel de om.Mergi la un psiholog până nu va fi mai rau daca nu constientizezi că îți faci rau.

11 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cică s-a inventat Poliția...

| alina2k18 a răspuns (pentru mihai69):

Pentru TROLI nuwinking

| Digikey a răspuns:

Asa iti trebuie daca te-ai inhaitat cu cocalari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Cauta ajutor la politie.
2. Iti meriti soara pentru ca te imprietenesti cu oameni de nimic. Ai habar cati au ajuns in inchisoare din cauza anturajului? Vrei sa afli? Stai langa persoane dubioase in continuare si nu te vad bine pe viitor. Iti plac baieti de doi lei, primesti marfa de doi lei.

| Mogiojojo a răspuns:

Scuza-ma ca iti spun dar tu nu esti un personaj real. Tu duci trolling-ul la ALT nivel. Ti-am dat odata mesaje pentru ca incercam sa te ajut si nu ai raspuns deloc, semn ca nu ai probleme reale.
Inceteaza sa mai spui povesti atat de horror, faci ca lumea sa para mai handicapata decat e si nu e ok. Intelegi?

| Eugen80 a răspuns:

Schimba-ti numarul de telefon complet. Adica renunti de tot daca e abonament.
Din punctul meu de vedere ti-as spune sa renunti si la prostul de prieten al tau care ti-a pus tie viata in pericol pentru o prostie a lui.

| JulyDreams a răspuns:

Legat de amenintari, daca nu inceteaza, poti apela la politie.
La partea cu oralul cred ca vad o problema. O fata + doi baieti = 3 persoane desfasurand o activitate care nu e urgenta si nici nu e prevazuta in ordonanata militara, aflate la o distanta mai mica de doi metri, fara protectie (masca). Vezi sa nu afle politia si de asta. happy Prietenul tau ar trebui sa le spuna sa se conformeze legislatiei.

| Trustmotorcy a răspuns:

Cu părere de rău sau din frustrare personală, în general fetelor asta vi se întâmplă și pe bună dreptate, este o lecție pe care o meritați. Veți da cu capul de probleme în care sunteți bătaia de joc a unuia până vi se aprinde beculețul.

| YoULoVeAnGeL a răspuns:

Doamne... Nu inteleg cum unele fete chiar sunt atat de oarbe si nu vad ce e bine pentru ele si ce nu. Doar daca auzeai cuvantul "fosta" trebuia sa pleci imediat. Nu exista asa cevaaaa. Tu esti tu aia e aia. Nu exista sa te lase pe tine pentru ea. Pe bune? Ce e de inteles? Ce e de asteptat?