| Andreeastrc a întrebat:

Iubitul meu m-a parasit pentru ca nu am vrut sa fac sex cu el. El are 25 de ani, iar eu 17 si sunt virgina. Peste cateva zile este ziua lui si as vrea sa ii fac un cadou, pentru ca ma simt datoare, oarecum....Ma gandeam sa ii cumpar o camasa si un pachet de prezervative,dar as vrea sa ii scriu si ceva ironic, o gluma cu privire la acele prezervative, el e foarte suparacios, cu siguranta il va deranja. Ma puteti ajuta cu cateva mesaje?

Răspuns Câştigător
| Scarlettt a răspuns:

"Sper sa gasesti pe una destul de proasta incat sa le foloseasca cu tine. Enjoy finding!"

42 răspunsuri:
| RAY a răspuns (pentru Andreeastrc):

Si asta e mergi mai departe, asa vei ajunge virgina batrana

| darrio2007 a răspuns:

Cel mai bun cadou ar fi sa faci sex cu el.Degeaba te gandesti la altfel de cadou.Da-i omului ce vrea. Daca nu si-a gasit alta intre timp.

| cristi10grei a răspuns (pentru Andreeastrc):

Pai atunci n-are rost sa te mai gandiste la nimic lasa-l in drumul lui, gasestu tu altu stai linistita viata e atat de frumosa si gandeste-te, decat sa profite de tine si sa se folosesca de tine mai bine lipsa happy

| kyliejenner a răspuns (pentru Andreeastrc):

Nu are rost, nu merita, nu ai de ce sa faci asta. Crede-ma. O sa-i dai impresia ca se poate intoarce la tine oricand sa incerce sa faca sex. Asta vrei? Meriti un baiat bun care te respecta si te place pentru ceea ce esti. Iubeste-te pe tine insuti.

| Emilian65 a răspuns:

Ca mesaj scrie-i: PA si la revedere!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună Andreea! Ai luat decizia corectă de a nu face sex cu acel băiat, nu merită sa i faci cadouri, momentan obiectivele tale sunt altele, scoala, sexul se face numai după casatorie, asa este legea dată de Dumnezeu, dar putini o respectă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ziua lui singura ta preocupare e sa faci misto de el si sa-i aduci reprosuri? La ce caracter ai e posibil ca prietenul tau sa te fi parasit si din alte motive...

| sofisis a răspuns (pentru Andreeastrc):

Un asemenea cadou nu denota bun simt din partea ta ci multe frustrari si oftica.
Daca vrei sa demonstrezi bun simt, ii scrii un mesaj frumos de la multi ani si punct. Cadourile in situatia de fata nu isi au rostul.
Un cadou normal l-ar face sa creada ca il vrei inapoi iar cadoul la care te gandesti tu...repet, striga oftica din tine.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Eh ia uite un baiat istet cu o capacitate de manipulare extraordinara, dupa ce ca a lasat-o balta pe donsoara speriata de sex, a reusit sa o faca sa se simta in mod inutil datoare fata de el laughing) phahahaha, asa ma rog sa te refuze, sau sa il vezi cu alta care stie ce vrea de la viata. daca nu esti dispusa sa faci sex cu el, nu ii irosi timpul aiurea

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru DumnezeuTatal):

De ce il jignesti? pentru ca vrea sex? scuza-ma dar este la varsta la care sexul este vital, intr-o relatie sexul joaca cel mai important rol, pacat ca majoritatea romaniilor sunt inchisi la minte si nu vor sa inteleaga lucrul asta

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Ce nume tare ai.

| GhostMD a răspuns:

Ignora-i ziua de nastere cred ca te-a uitat deja si cred ca si-a gasit alta fata