| ExtraSakadat a întrebat:

La cati ani este indicat sa ai prieten cu voia parintilor?happy

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
După 18-20 de ani dar dacă fata merge la facultate mai sunt și mici suișuri și coborâșuri, dacă abandonează facultatea pentru dragostea pe care o poartă lui!
Pa, pa.

| Miha a răspuns:

Depinde de parintihappy
Mama cred ca nici la 18 ani nu s-ar obisnui cu idea ca am un iubitlaughing
Dar de la 14-15 ani, ar fi mai binehappy

| Dariana a răspuns:

16, 17 ani.thinking

| denysame a răspuns:

Buna.

Depinde de fiecare parinte. uni de la 13-14 ani in sus. unii parinti nu vor sa auda de prietena/prieten pna la 20 si ceva de ani

| DeeDee_4511 a răspuns:

Depinde de parinti happy

| babyblue a răspuns:

Depinde de modul de educatie pe care il aplica parintii.Sunt parinti care cred ca invatatul este mult mai important decat a avea un prieten(ma refer la cazul fetelor).

Cum ti-am zis:depinde de modul de gandire al parintilor.

| ZaMbArIcI_4577 a răspuns:

100 lol u intzy intrebi parintii ...doamne ce-ai mai lasat pe pemant domamne

| ColorGirl a răspuns:

12winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca 15-16.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce termini masterulrolling on the floor in rest nu merge

| m0renita a răspuns:

Păi mama mi. a spus că ar fi bine după 18 ani, să îmi văd de şcoala si etc chatterbox, deşi nu o iau în seamă, am prieten dar îmi văd şi de şcoală pentru că e în joc viitorul meu...

| roxanyta a răspuns:

Ce conteaza anii cand iubesti? iubirea nu are varsta