| anonim_4396 a întrebat:

La cati ani ati avut primul prieten? puppy dog eyes cum le-ati spus parintilor? happy [ p.s] am aproape 14 ani happy

8 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

15. Le-am zis pe parcurs, că am întâlnit pe cineva, că ne înţelegem bine, şi probabil au înţeles ei că e ceva mai serios/stabil, în tot timpul ăsta.

| Zatharra a răspuns:

Părinţii habar n-aveam.

| deepinlovewithyou a răspuns:

Primul prieten l-am avut in clasa a 3a, atunci eram o copila, nu gandeam cat de cat matur, a fost o prosteala mai mult. Pana acum am avut 5 relatii, si am 13 ani jumatate. happy Parintii au stiut doar de 3 fosti prieteni ai mei, insa de ceilalti 2 n-au stiut.
Daca inca nu ti-ai facut un prieten, ai rabdare, va veni persoana potrivita pentru tine care sa te faca fericita si iubita. :*

| iuuiu a răspuns (pentru deepinlovewithyou):

Da-mi id tau sa mai vbim:*

| deepinlovewithyou a răspuns (pentru iuuiu):

Prin mesaj vad ca nu ti-l pot scrie, asa ca ti-l las aici : beatrice_wondergirl
poftim :*

| Alexutsa_2737 a răspuns:

Pai primul prieten l-am avut la 13 ani. Relatia mea cu el a dupar pe prima faza 3 zile deoarece mama nu ma mai lasat sa fiu cu el asa ca am avut o relatie secreta cu el timp de 2 luni si ne-am despartit. Eu mamei mele i-am spus foarte simplu'' Am iubit''. Si a doua oara cand mi-am facut un iubit l-am pus pe ibitul meu sa ii spuna. (eram prieteni de familie.)

| 3Cata3 a răspuns:

12ani...sunt baiat asa ca n-am avut interdicti ciudate de la mame care vor sa-si tine fetele in cusca laughing so zic asa

| MasterOfTheDarkArts a răspuns:

Pai la 14 ani...parintii nu stiau...