| XxOxX a întrebat:

La ce va ganditi cand sa presupunem ca o fata isi scapa pixul pe jos si se apleaca intr-un mod foarte sexy [pentru baieti;]

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ca o facut-o inadins. Ma ce fac fetele astea in ziua de azi, numai in ciuda p... zici ca le fac. straight face

| Jony123 a răspuns:

Ce intrebare stupida, ne uitam la ea si ne imaginam tot felul de lucruri pornografice, dar asta nu e valabil la toti baietii, doar majoritatea. Funda? Plzzzzzzzzzzzzz

| Savy a răspuns:

E neindemanatica!

Apache
| Apache a răspuns:

...da crezi ca mai gandesc atunci?

| Kidd_6010 a răspuns:

Daca o face intentionat inseamna ca vrea sa ne faca ciudatonguelaughing, pff.