| Kula67 a întrebat:

La ce varsta este normal sa vrei sa faci sex cu o fata?

16 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Indiferent de vârstă, după căsătorie. Păcatul curviei nu face fericit cu adevărat pe nimeni.

| RAY a răspuns (pentru ania):

De ce sexul trebuie sa implice o casatorie?

| ania a răspuns (pentru RAY):

Pentru că Creatorul sexului așa l-a conceput.Așa a setat conștiința oricui ca dacă faci sex fără să fii căsătorit să te simți vinovat și murdar.Suferința copiilor abandonați, a celor c cresc cu unsingur părinte, a fetelor care au făcut avort sunt toate rezultatul nesocotirii legii Creatorului care a inventat familiavaracterizaată de fidelitate maritală.

| RAY a răspuns (pentru ania):

Si solomon era insurat cu toate femeile lui? adam si eva cand s-au casatorit?

| RAY a răspuns:

Cand ai tu chef man atunci, dar nu mori daca nu faci sex, mai important este sa gasesti o fatuca pe care sa o iubesti si apoi sa faceti sex ca asa e ca cand tio faci singur =mersul la curve ma refer, acele wc urii publice

| Violleta2022 a răspuns:

Dupa 18 ani, cand esti major si poti lua decizii mature si sanatoase!

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca dorinta de a intretine acte sexuale (si nu doar cu o fata) apare si se instaleaza imediat ce organismul baietilor este "invadat" de stresul hormonal provocat de schimbarile majore de natura hormonala. Se considera ca aceste modificari hormonale de obicei incep sa se produca incepand din momentul trecerii baietilor din perioada copilarie-pubertate la urmatoarea perioada si anume cea adolescentina. big grin

| doctorandus a răspuns:

"Normal sa vrei" e de cand ti se scoala. S-o faci in mod real depinde de circumstante, atentie ca poti lua boli sau poti s-o lasi gravida.

| Emilian65 a răspuns:

Dorinta de a face sex apare pe la 13-14 ani, dar este bine sa nu iti incepi viata sexuala decat dupa varsta de 18 ani cand esti matur din toate punctele de vedere.

| vocea a răspuns:

La orice varsta cand esti pregatit fizic si moral.

| AdelaElena88 a răspuns:

Normal e sa vrei când întrii la pubertate, și hormonii își face de cap, însă părerea mea personala ca mai bine o începi după 18, pentru ca în primul rand după ce ai 18 ani vei fi mai matur și mai responsabil, gata sa îți asumi riscurile și consecințele. Pana atunci te poți bucura de petting cu o partenera stabila pe care o cunoști foarte bine.multa bafta!

| 私は日本が大好き a răspuns:

Peste 18 ani laughing Atunci cand poti sa decizi tu singur ce vrei sa faci sau nu

| tom190 a răspuns:

Aceasta intrebare e ceva de genu, cand este normal sa bei apa cand ti-e foame, sau cand ti-e sere

| mankovskis a răspuns:

Nu exista o varsta anume.Depinde de fiecare de persoana, unii poate vor de la 11-12, altii la 16-17 sau chiar mai tarziu

| FlaviusValentin a răspuns:

18+

| ZappyTv269636 a răspuns:

16ani