| Anny1 a întrebat:

La ecograf se vede o sarcina de 47 de zile fara ca sa ii spui domnului ginecolog ca banuiesti una. amintesc ca este un ginecolog specializat si cu aparaturi specializate ma puteti ajuta? fundita

Răspuns Câştigător
| Chaotic a răspuns:

Ca burta nu, nu se mareste dar daca esti insarcinata si nu vrei copilul se poate face avort pana in 3 luni dupa aia nusad.dar daca esti insarcinata vreau sa-ti spun ca mai bine sa pastrezi copilul e un suflet nevinovat si erita si el libertatea lui daca il omori il vei avea pe constiinta toata viata ca avortul este uciderea copiluluicrying...si da aparatul iti spune sincer daca esti sau nu insarcinata... funda?