| Klandestin a întrebat:

Lume! Spune-ti si voi o metoda sa rezist mai mult? (babeasca) fara karezza si alte prostii... medicamente, alcol

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Vad ca toti bat dar nu unde trebuie.Tu ai nevoi de o metoda de a te tine mai mult. Uite ce iti spun ca ar trebui sa faci.1-Sunt tot felul de alimente care contin substante pentru ridicarea nivelului de Tostesteron cum ar fi telina. Ideea e sa ai o erectie rapida dupa ce ejaculezi prima oara si astea ajuta.Nu sa stai si sa te uiti neputincios ca nu o sa ai comvina daca a luat-o pasiunea si nu are cine sa o faca.
2-Nu recomand sa o lasi sa iti faca sex oral pentru ca o sa te termine fara sa vrei.La sexul oral nu rezista nimeni mai mult de 3 minute nu conteaza de cat de mult a facut-o, e placere maxima.
4-Unii spun ca e ok sa iti indoi limba si sa impingi oarecum in bolta palatina -e ceva care te va face sa nu iti dai drumu cand o sa oiti vina.
5-Fa-o sa se umezeasca foarte tare -O alunecare mai mare la nivelulu vaginului ai provoaca o placere mai mare ei dar pentru tine e un avantaj pentru ca nu o sa mai fie frictiune asa de mare.
6-Evita Preludile excesive si tinutele sexy pe care poate sa le poarte si sa te faca sa fi in limba dupa ea.
7-Inainte de a o lua-o in ture tari joaca-te la intrarea vaginului cu cocoselu sa te acomodezi putin.Cum vezi ca te ia cu toate alea scoate-o si tot asa pana te obosnuiesti.O sa vezi ca pe ea o sa o ia cu toate alea, o sa te vrea tot, nu o sa mai poata de placere. Apoi cand o sa observi ca nu mai poate de placere bagai-o toata.Da-i maxim.O sa aiba impresia ca o ai enorma si o sa lesine de placere.O sa savureze fiecare clipa.E posibil ca atat tu cat si ea sa aveti Orgasm in acelasi timp -tare nu? Vezi tu!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Masturbateazate inainte de sex, si nu te concentra la cea ce faci gandeste la ceva fa un calcul matematic in gand

| Klandestin explică (pentru RAY):

Am incercat si asta... dar tot nu cu mult! Mersi oricum!

| RAY a răspuns (pentru Klandestin):

Sfatul meu vezi ceva stiintific un medicament ceva desigur cu reteta de la medic, trebuie sa vezi ce efecte adverse are asupra organismului nu lua orice prostie, sigur stiinta sa ocupat si de asta, un an nou fericit, am evoluat suntem in secolu 21

| Klandestin explică (pentru RAY):

Da da... nu stiu ce sa pun... poate stie cineva! Mersi la fel!

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru Klandestin):

Daca nu merge cum zice ray, atunci e o problema medicala

| 10n a răspuns:

Mananca bine inainte.