| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

M`am despartit de prietenul meu. In ultimul timp ne certam intruna(vedeti intrebarea anterioara) si azi era vorba sa ne vedem. A zis ca are treaba si m`am enervat(nu ne-am vazut de o saptamana jumate). Pana la urma a zis ca face tot posibilul sa vina, si cand mai erau 20 de min pan la intalnire l`am sunat si nu`mi raspundea. Probabil si-a dat telefonul pe silent straight face. M`am enervat din cauza asta si i-am dat sms ca nu mai suport, ca mai bine ne despartim. Nu mi-a raspuns deloc. Eu scrisesem in mesaj ca sa ramanem prieteni, sau ceva de genu`. In fine... Ce sa inteleg eu din asta? Ca nu tinea la mine deloc daca m`a lasat sa plec pur si simplu? Am fost impreuna 7 luni, si acum vreo 3 zile imi spunea ca ma iubeste foarte mult. E posibil sa fi facut asa(sa nu`mi mai raspunda) ca sa ma despart eu de el? Sau ce urmareste? Pls help sad

Răspuns Câştigător
| pίTίк a răspuns:

Din ce am citit in intrebarea anterioara
cred ca are p alta si nu vrea sa iti dea el papuci ca sa nu fie el personajul rau din poveste
si ca sa nu dai vina p el pentru suferinta ta...
daca te-ar iubi ar incerca sa repare intr-un fel relatia de 2 saptamani aveam aceeasi problema cu pr meu,. pana cand am zis "gata" i-am spus sa ne despartin ca nu mai pot sa suport indiferenta lui...in cele din urma ma convins sa-i mai dau o sansa dar se purta la fel.si din nou am zis "stop".si acum se poarta altfel chiar a meritat sa preiau initiativa...
Dar daca tu spui ca esti de 7 luni cu el si nink esti virgina fi sigura ca asta e motivul
probabil si-a gasit p alta care il satisface
sincer iti spun ca nu mai vrea sa fie cu u din mmoment ce a zis ca te lasa p u sa decizi daca mai ramaneti impreuna sau nu
Uita-l
Bafta:*:*:*

2 răspunsuri:
| bby a răspuns:

Buna.E posibil sa aiba pe alta thinking (din ce am citit din intrebarea anterioara) sau poate a intervenit grav. Cel mai bine ar fi sa il suni si sa ii zici sa iti dea macar o explicatie tongue sau el vroia doar sa faceti sex tongue

| Ionut6999 a răspuns:

Pai, poate ca ceva foarte grav intervenise. Poate Doamne fereste avuse un accident sau mai rau... ori, daca nu, poate i sa descarcat bateria la telefon happy