| Paulaa_8549 a întrebat:

M-am indragostit iar de fostul` meu prieten... ce sa fac? El nici numai vrea sa auda de minesad.
P. s Eu am 12 ani iar el >20:"

Răspuns Câştigător
| Andreea_8316 a răspuns:

Of doamneee baietii oricat de creduli par pot sa isi bata joc de fete mai mici UN sfat LASAL SI GASESTE-TI UNU DE 13 SAU SI 12

15 răspunsuri:
| moonY a răspuns:

cine-i fostul prieten, ken?

| VacutzaRoscata a răspuns:

Doamne,un baiat de varsta aia ar sta cu o fata de varsta ta numai ca sa isi bata joc de ea[fara suparare]

| Muppet a răspuns:

Eu iti zic sa il uiti... Baietii mai mari nu prea se implica sentimental in relatii cu fete de 12 ani. thinking

| Dizz a răspuns:

Wake up girl! O_O

| pokerface_9746 a răspuns:

Parerea mea este sa il lasi in pace.Acum ma intreb cand ai stat cu el? cand aveai 10 ani? 11? esti micuta.De ce iti complici existenta de pe acum cu un baiat care e cu 8 ani mai mare cu tine si care cu siguranta va prefera o fata de 17-18 ani sau chiar de varsta lui, in locul tau.La varsta asta baietii experimenteaza, isi schimba preferintele. Unii chiar vor prietene mai mari decat ei, mai experimentate.Tu inca mai ai timp sa copilaresti...

| express11 a răspuns:

Esti petarda proasta!

| Piㄨㄨy a răspuns:

8 ani diferenta? vorbesti serios?laughing)

| AdrianaRoșu a răspuns:

laughing as putea spune ca stiu prin ce treci doar ca eu nu m-am indragostit chiar asa raubig grin. Asa deci daca el nu vrea sa mai auda de tine mai bine lasa'l! Pt ca a u te faci de ras nicidecum el[poate decat ca s-a combinat cu o fata mica de 12 ani]. E mare nu poate sa te astepte pe tine, adica are si el nevoi... daca intelegihee hee poate poti sa faci in asa fel sa pari mai pe placul lui...adk poate nu te-ai maturizat destul si poate il deranjeaza sau eu stiu thinking dar cel mai bine ar fi sa uiti de el pentru ca nu prea ai sanse cu unu de 20 de ani, adica sunt 8 ani dif. daca aveai u peste 18 ani poate mai mergea sa fie 8 ani difthinking Sper ca te-am ajutat destul incat sa iti dai seama si singura:*

| sweetgirl22 a răspuns:

Mai bine indragostes-te de un baiat de varsta ta, sau mai bine renunta la baietii, ai 12 ani...sincera sa fiu la 12 ani eu nu stiam decat sa ma joc cu prietenii, nu sa agat baieti cu 8 ani mai mari ca mine.laughing

| ema_9499 a răspuns:

Si cat timo ati fost impreuna? Ca sa inteleg si eu mai bine situatia.

| Analy a răspuns:

Pai... varsta nu conteaza. Daca il iubesti lupta! Incearca sa il faci si pe el sa te iubeasca. Dar daca nu merge asta e! Mai sunt multi baieti pe terra.Te vei indragosti iar. Sper ca ti-am fost de folos.

| Andrei_4336 a răspuns:

Probabil a aflat si el ca e pasibil de inchisoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E clar

| MoNik_4396 a răspuns:

Gaseste'ti unu' de varsta tawinking

| inaaaaaa a răspuns:

Hmmm.se spune ca nu conteaza varsta.
Dar la unii sa stii ca, conteaza.
Nu ti-ai pus vreodata intrebarea "Oare nu sunt prea mica pentru el?"
El e mare, e major.are mai multe drepturi decat ai tu.[nopti pierdute prin oras, feteeee.etc.].Iar tu NU CRED ca esti capabila de aceleasi "distractii".