| Andreica_Cristina_1980 a întrebat:

Am nevoie neaparat de un psiholog online ..nu am bani sa platesc ....sunt cuprinsa de o neliniste..nu demult m-am certat cu fostul prieten si el nu vrea sa mai auda de mine...de atunci ma cert cu toata lumea nu stiu ce sa ma fac

3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Daca ai medic de familie, iti va recomanda si iti va da trimitere catre un psiholog care are contract cu Casa de Asigurari de Sanatate.

| Dariusuu a răspuns:

Eşti doar irascibilă.

Cu cât înţelegi mai mult că el nu mai are nevoie de tine în viaţa lui cu atât scapi mai repede.

Deci?

| SergiuBoss11 a răspuns:

Salutare,Andreea! Nu, nu ai nevoie de un psiholog online.thinking Pot spune ca am trecut si inca trec printr-o poveste asemanatoare cu a ta.La fel ca tine m-am certat cu toata lumea,dar prietenii mei,in loc sa se certe cu minesurprisem-au sustinut si m-au incurajat.Tu ai nevoie doar de mici incurajari sa o iei de la capat, nu-i asa, iar daca nelinistea aia se refera la ce ma gandesc eu ca vrei sa spui, da-ti o castana in cap.
O solutie buna ar fi sa iti gasesti un hobbylaughing. Uite, eu cand suparat raspund intrebarilor voastre pe TPU si ma simt mai binetonguetonguetongue.